Aktīvās izplūdes sistēmas Thunder uzstādīšana

Aktīvā elektroniskā izplūdes sistēma Thunder tiek piegādāta kā universāls komplekts. Uzstādīšana un pielāgošana konkrētam transportlīdzeklim jāveic kvalificētā autoservisā.

Mēs nenodarbojamies ar instalēšanu.

Thunder electronic exhaust system 1 1

Aktīvā elektroniskā izplūdes sistēma Thunder savienojums

Skaņas ģeneratorus var uzstādīt gan ārpusē – tie ir ūdensizturīgi, gan no salona ar skaņas caurulēm uz āru. Skaņas ģeneratoru uzstādīšanas interpretācija var būt atšķirīga, atkarībā no transportlīdzekļa individuālajiem parametriem un brīvas vietas pieejamības.

Ir iespējams izgatavot atsevišķus stiprinājumus skaņas ģeneratoriem, izmantojot metināšanu, bet tajā pašā laikā, nesabojājot iekšējo elektroniku, vai uz skavām.

Skaņas ģeneratori jāuzstāda pēc iespējas tuvāk mašīnas aizmugurei, virzienā uz galveno izplūdes atveri, ar taurem tajā pašā virzienā kā izplūdes caurules.

Tā kā skaņas ģeneratoru skaņa ir zemfrekvences (bass), no ārpuses ir ārkārtīgi grūti noteikt precīzu to atrašanās vietu. Tāpēc ģeneratorus var uzstādīt noteiktā attālumā no izplūdes sistēmas galiem.

Nav atļauts uzstādīt skaņas ģeneratorus horizontālā plaknē ar to ķermeņa pusi, kur skaņas izeja atrodas augšējā daļā, lai iekšpusē neuzkrātos netīrumi un mitrums, kas laika gaitā var aizsegties. skaņas izvads ar netīrumu slāni.

Pēc mehāniskas uzstādīšanas elektroniskā daļa ir savienota ar transportlīdzekli. Lai sistēma darbotos, borta sistēmai ir jāpievieno 12 voltu barošanas avots – plus un mīnus. Transportlīdzekļa CAN kopnei ir pievienoti vēl 2 vadi – CAN-High un CAN Low. Pēc tam no salona katram skaņas ģeneratoram jāievada 2 kabeļi un jāpievieno kontaktdakšas. Divu elektronisko bloku uzstādīšana ir atļauta tikai salonā, tie nav ūdensizturīgi.

Поделиться: