Elektroniskās izplūdes sistēmas uzstādīšanas piemērs restajlinga BMW X5 E70 ar 3,0 dīzeļdzinēju.

Uzstādīšanai tika noņemts aizmugurējais bampers. Skaņas ģeneratori tika uzstādīti nišās aiz bufera pa kreisi un pa labi. CAN kompnes savienojums tika veikts pa labi bagāžniekā pie drošinātāju kastes. Tur tika pieslēgts arī 12 voltu barošanas avots. Aktīvās izplūdes elektroniskās vadības ierīces ir uzstādītas arī labajā pusē bagāžas nodalījuma nišā, zem drošinātāju kastes. Skaņas ģeneratoru elektroinstalācija tika novadīta caur neaizņemtu tehnoloģisko atveri virsbūvē, kas joprojām atrodas tajā pašā vietā, pa labi bagāžniekā.

Turklāt, pēc automašīnas īpašnieka pieprasījuma tā aizmugurējā daļa tika pārveidota, lai parādītu top versijas X5 E70 modeļus ar 4.8 V8 benzīna motoru.

Apaļie izplūdes uzgaļi, kas raksturīgi dīzeļ versijām, ir aizstāti ar ovāliem ar slīpu. Īpašnieks nevēlējās uzstādīt lētas ķīniešu ovālas sprauslas, jo tās ļoti atšķiras no oriģinālajām, turklāt zemas kvalitātes hroma pārklājuma dēļ tās nolobās pēc pirmās ziemas.

Tika pasūtīts un uzstādīts oriģināls modifikācijas komplekts, kas sastāv no divām izplūdes caurulēm un plastmasas bufera ieliktņiem ar numuriem 18302185392 un 51122167733. Vecās sprauslas ar daļu izplūdes cauruļu tika sagrieztas saskaņā ar rūpnīcas instrukcijām, bet jaunās tika uzstādītas uz skavām.

Bamperī tika izgatavoti lielāki izgriezumi pēc rūpnīcas zīmēm aizmugurē. Bampera vāki oriģinālajā modernizācijas komplektā tiek piegādāti gruntēti un nekrāsoti. Tie tika nokrāsoti virsbūves krāsā un pēc tam ar īpašu hermētiķi pielīmēti vietās ap izplūdes caurulēm.

Thunder electronic exhaust system 1 2

Поделиться: